Ajan Yetistirme Okulu RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajan Yetistirme Okulu RPG

..!Ajan Yetiştirme Okuluna Hoşgeldiniz!..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doktor & Hemşire Alımı

3 posters
YazarMesaj
Lucy Liu
Admin/Ajan&Eğitmen/Uzak Doğu Sanatları Profesörü
Lucy Liu

Kadın
Rp Yaşı : 23
Ruh Hali : Doktor & Hemşire Alımı Asikpp0

Doktor & Hemşire Alımı Empty
MesajKonu: Doktor & Hemşire Alımı   Doktor & Hemşire Alımı I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 3:43 pm

Örnek Rp :

Üsttekini doldurunuz... 6 kişi alınacaktır...
http://karanlik-okul.niceboard.net/
Cameron Diaz
Hemşire
Hemşire
Cameron Diaz

Kadın
Rp Sevgilisi : yoq... ama aranıyor
Ruh Hali : Doktor & Hemşire Alımı Gevezetz3

MesajKonu: Geri: Doktor & Hemşire Alımı   Doktor & Hemşire Alımı I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 5:55 am

Ad-Soyad: Cameron DİAZ

Dün Cameron için mükemmel bir gündü.Ajanlık yine başa düşmüştü onun için. Ne kadar müzik eğitmeni olsa da yinede böyle işler yapmak zorundaydı.Bir sürü kötü adam ve onların işini bitirmek için uzun yorucu bir gün.İşimi seviyordu... ne kadar yorucu ve aynı zamanda tehlikeli olsada her şeye rağmen bu işi yapmak bir harika diyebilim. Cameron hala uyuyordu. Lucy yavaşca Camero'nun yanına yaklaşıtı ve yatağın oturdu önce sessizce onu uyandırmayı denedi ama bu başrılı olmadı sonra da avazı çıktığı kadar Cameron die bağırdı. Cameron birden yerinden fırladı ve;"Ne... ne oluyor yoksa yine kötü adamlarmı"lucy;" Hadi Cameron bu kadar uyumak yeter kalk"

Cameron yerinden kalktı ve "tamam da bu kadar bağırmaya ne gerek vardı sesizce uyandırabilirdin..." Lucy Camerona şöyle bir baktı bu bakışlar zaten herşeyi anlatıyordu. Bu gülünç bir durumdu zaten sesizce uyandırmaya çalıştı ama başaramadığı için bu yolu denedi.Artık Cameron kalkmıştı.Lucy odasından çıkartarak üstünü giyindi.Bugün kendini nedense iyi hissediyordu o uğurlu olduğuna inandığı bluzunu giydi. Bu bluzu sadece kendini iyi hissettiğinde giyiyordu.Ve bugün de o günlerden biriydi.Daha çabuk olmalıydı çünkü dersine geç kalmak üzereydi. Aceleyle kahvaltı bile yapmadan ağzına bir kaç zeytin sıkıştırıp rüzgar gibi evden çıktı.Arabasına bindi...Sanki arabayı sürmüyor uçuruyordu. Sonunda okula varmıştı,sınıfın kapısından girdi,herkese slm vererek yerine oturdu.Ve sınıfa baktı... Ne olmuştu sizce? Sınıfta kimse yoktu...Çünkü bugün cumartesiydi.Sınıftan çıktı ve arabasına bindi eve doğru ilerliyordu, ışıklarda durdu yanından hızla bir çocuk geçti.O bir kapkaççıydı ona bakıyorken yeşil yandığını farketmemiş ve birden bir gürültü olmuştu. işte ne olduysa o zaman oldu, arkadan bir araba gelip Camero'nun arabasına çarpmıştı. Bu sinirli haline birde bu eklendi üstelik kapkaççıyı da yakalıyamamıştı.Uğurlu olduğuna inandığı bluzu bugün gününde değildi galiba.Arabadan dışarı çıkıp kenendisine çarpan arabanın yanına doğru ilerledi.İçinden kim çıktı dersiniz...15 yaşındayken peşinden koşan ve bir türlü onu sevmediğini inandıramayan Drake'ydi. Bu iğrenç bir şey çünkü o çocuk tam bir sülüktü... Sırf Cameronu sevdiğinden Camero'nun gittği müzik kurslarına gidiyordu...Öyle iğrenç çalıyor ve söylüyordu ki adete herkese eziyet çektiriyordu.Ayrıca çok zengindi.Tabi bu Cameron için bir şey değiştirmiyordu.Halbuki arabadan çıkışı ve yanına doğru ilerleyişi hiç o eski günlerdeki tavırlarına benzemiyordu tam bir beyfendiydi.Camero'nun ağzı açıkta kalmıştı sanki, kafasını sallayarak" kendine gel Cameron o hala eski Drake bu tavırları seni kandırmasın"

"Aman tanrım! bu bir kabus olmalı inanamıyorum." Drake de oldukça şaşırmıştı. Cameron şöyle bir baktıktan sonra;"Önemli değil özür dilemenize gerek yok güle güle" Drake de neye uğradığını şaşırmıştı.Bir anda aşık olduğu kızı buldu birden de kaybetti. Bir dur bile diyemeden fırtına gibi arabaya binip gitti... Bu onun için bir şey farketmiyordu. 3 yıl peşinden koşmuştu yine koşardı. Sonra pis bir gülümsemeyle"Seni çok sevdiğimi biliyorsun, peşini bırakmicam bunu unutma"

Cameron sonunda eve gelebilmişti. Yine hiç birşey söylemeden yine fırtına gibi eve girdi ve yukura çıktı. Yatğa kendini attı ve içinden şunları düşünmeye başladı "Bu inanılmaz birşey nasıl bu kadar değişebildi? eskiden inatçıydı, salaktı ve sütün tekiydi..." durup öylece düşünüyordu aslında onun bu hali hoşuna gitmişti.Galiba yine uğurlu bluzu yapmıştı yapıcağını geç oldu biraz ama... Cameron gitarını eline alarak 15 yaşındayken en çok sevdiği şarkıyı söylemeye başlamıştı.Cameron kabul etmiyordu ama galiba Drake den hoşlanmıştı o zamanlar bunun olması imkansızdı ama... artık öyle değil.Sonra içeriye Lucy geldi herşeyi oldukça merak ediyordu Camero'nun yanına oturdu ve; "Neler olduğunu anlatabilirmisin" Lucy onun liseden beri arkadaşıydı. Tabiki de anlatcaktı...Cameron lucy bakarak "hiç birşey olmadı" Lucy Cameron'a öyle bir baktı ki sanki anlatmassam ölüceksin gibi bir duygu verdi. Cameron;"Tamam tamam... bugün Drake 'yi gördüm" Lucy;"neee! nasıl? nerde? niçin?" Cameron ;"Hey hey dur biraz soluklan" Lucy; "Nasıl böyle sakin davranabiliyorsun anlamıyorum sen onu her gördüğünde çılgına dönerdin ne oldu da böyle konuşuyorsun" Cameron;"Bilmiyorum ama galiba..."Lucy;"galiba ne "Cameron;"hoşlandım işte ondan bilmiyorum "Lucy'nin bakışları Cameronu korkutuyordu Cameron;"Ne bana neden öyle bakıyorsun Lucy beni korkutuyosun" Lucy ;" Senin aklın yerindemi?" öylece bakışırken bir den kapı çaldı. Lucy aşağı inip kapıya açtı o anda Cameron da merdivenlerden aşağı iniyordu...
Drake, elinde bir çiçek le masumca bakıyordu. Lucy ve Cameron birbirlerine bakarak "AMAN TANRIM!" Lucy kapıyı Drake'nin yüzüne kapattı o şaşkınlıkla ne yaptığını bilmiyordu. Sonra Lucy biraz bekledikten sonra yeniden açtı kapıyı. Drake;"İçeri almıcakmısınız?" Lucy biraz baktıktan sonra "he... evet tabi buyrun" Lucy de gözlerine inanamamıştı bir insan bu kadar değişebilirmiydi? kimseden ses çıkmıyordu Lucy Cameron'a "Benimle mutfağa gelirmisin? kahve yapmama yardım edersin." Cameron;"tabi"
Lucy;"Bu kim?" Cameron;"Drake..." Lucy; "Gözlerime inanamıyorum vay canına" Cameron;"Sana söylemiştim" tabi bunları konuşurken aynı zamanda da kahveyi yapıyorlardı. Cameron;"Oldu hadi daha fazla şüphelenmeden gidelim" dedikten sonra içeri girdiler. Kahvelerini içtiler. Tam bir komediydi aynı anda içip aynı anda da fincanları masaya koyuyorlardı Drake biraz daha oturduktan sonra "Ben artık kalkıyim geç oldu" Cameron; "Ben de seni uğurliyim, Lucycim senin kalkmana gerek yok" Cameron Drake'yle beraber kapının önüne çıktı. Sonrada konuşmaya başladılar
Cameron;"Neden geldin?"
Drake;"Sence"
Cameron;"Benim içinmi?"
Drake;"Evet senin için... sus sözümü kesme ben seni... seni hala çok seviyorum Cameron sen beni yine reddedebilirsin ama şunu unutmaki ben seni sonsuza dek sevicem..."
Cameron;"hayır bu sefer reddetmicem bende seni... sen çok seviyorum..."

http://www.yoq.com.tr
Lucy Liu
Lucy Liu

Kadın

MesajKonu: Geri: Doktor & Hemşire Alımı   Doktor & Hemşire Alımı I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 6:15 am

Tamam canım hemşiresin!
Kevin Zegers
Doktor
Doktor
Kevin Zegers

Erkek
Rp Yaşı : 25
Ruh Hali : Doktor & Hemşire Alımı Huysuzkw3

MesajKonu: Geri: Doktor & Hemşire Alımı   Doktor & Hemşire Alımı I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 11:27 am

Örnek Rp :
Canı çok sıkkındı. Nedeni basit... Yine Avril ile tartışmışlardı. Onunla bu kadar tartışmak yerine ayrılması daha doğru olurdu. Ama ondan kopamıyordu bir türlü. Bunun nedeni aralarında ki bağdı. Neden bu kadar bağlıydı ona? Nasılsa 2 saat sonra ikisinden biri arayıp özür dilerdi. Bu kişi bu sefer Avril olacaktı. Çünkü onu gerçekten çok kırmıştı. Lee barın loş ortamında kaymak birasını yudumluyordu. Çok içsede bir şey olmuyordu ona. Sarhoş olduğu bir zaman hatırlamıyordu. Bağışıklık kazanmış gibi bir şeydi. Bu ortam onu germiyordu. Aksine çok güzel bir havası vardı. Ona göre... Sakin sessiz ve insanı düşünceleriyle başbaşa bırakan bir ortamdı ve Lee'nin şuan yalnız kalıp düşünmeye ihtiyacı vardı. Telefonu sonunda çalmıştı. Lee yavaş bir şekilde elini telefona götürdü. Bakmak istemiyordu. Şuan sinirliydi ve ağzından kötü bir söz çıkabilirdi. Avril'a kızgınken hala onun iyiliğini düşünüyordu. Nasıl bir duyguydu bu böyle? Karmaşık dedikleri cinsten... Aradan bir saat geçmişti. Avril aramaya devam ediyordu. Dougie artık dayanamadı ve telefonu açtı. Siniri geçmişti birden. Çünkü bu Avril'ın tiz sesi ona ilaç gibi geliyordu. Ama oda ne?.. Avril ağlıyordu. Lee bir süre bir şey demeden durmuştu Avril :

" Dougie! Dougie konuşmamız gerek... Çok, çok kötü bir şey oldu. "

Dougie suskunluğunu bozup cevap verdi. Demek Avril bunun için bu kadar çok çaldırıyordu onu. Belki de çok önemli bir şey olmuştu. Eğer gerçekten önemli bir şeyse kendini hiç affetmeyecekti.

" Avril? N-ne oldu? Sen iyi misin? "

" Hiç iyi değilim. Lütfen gel!.. Lütfen sana ihtiyacım var. "

" Tamam geliyorum! "

Hesaba bakmadan 50 galelon attı barmenin masasına. Ceketini alıp apar topar çıktı. Siyah arabasına binip süratla Avril'ın evine gitti. Yolda düşünüyordu :

" Sen bu kızı çok seviyorsun. Ona bir şey oldu diye için ne kadar telaşlandın... "

Malikaneye geldiğinde Avril kapının önündeydi. Her yeri yırtılmıştı. Alnında bir yara izi vardı. burnu kanıyordu. Gerçekten çok kötü görünüyordu. Lee telefonu açmadığı için bir ara kendini çok kötü cezalandıracaktı. Nasılda Avril'a bunların olmasına izin verebilmişti?

" Avril? "

Bahçeden girerken Avril ona doğru koşmuştu. Lee'de ona sıkıca sarıldı. Ağlıyordu hala. Ne olduğunu bilmiyordu Dougie ve içi içini yiyordu. Bir an önce Avril'ın sakinleşip anlatması gerekiyordu olayı. Onu içeri, odasına götürdü. Hiç bir şey sormadı. Önce bir duş almasını söyledi ve daha sonra odadan çıkıp giyinmesini bekledi. İşi bitince Avril onu çapırmıştı. Lee artık dayanamayıp beklenen soruyu sordu.

" Avril, kim yaptı sana bunu? "

" Tom... "

" Tom? Tom'da kim? "

Bir an aklında bir sürü soru işareti oluşmuştu. Tom kimdi? Neden Avril'ın bu hale gelmesini sağlamıştı? Daha da önemlisi Avril neden hala cevap vermemişti. Şoka girmiş gibi bir ifadesi vardı... Ama Dougie'de şoktaydı...

" ... "

" Avril, yüzüme bak lütfen. Tom kim? "

" Benim... Benim eski erkek arkadaşım. Pisikopatın teki. Reddedince hazmedemedi ve... "

" Evet. Susma hadi! "

" Bana saldırdı. Ama bişi olmadı. Yapamadı zaten sorunda bu... "

" Ne sorunu? "

" Onu... Onu öldürdüm! "

Dougie birden Avril'dan bakışlarını ayırdı... Yere bakarak düşündü. Avril bunu yapamazdı ki. Ama eğer sinirlenirse öyle bir yapardı ki... Yine de onu bu kadar sinirlendiren şey onu derin düşüncelere sokuyordu. Tom denen sapıktan bahsetmemişti bile. Bir an yere bakmayı kesti ve tekrar Avril'a dönerek ;

" Ne! Nasıl! Sen ne dediğinin farkında mısın? "

" Bana saldırdı ve bende... Asamı çekip... "

Dougie ona sarılarak ne kadar değerli olduğunu anlatmaya çalışıyordu. Tabii üzülmemesi gerektiğinide... Şu an düşündüğü tek şey vardı... Avril olmazsa napardı?..
http://www.yok.com
Lucy Liu
Lucy Liu

Kadın

MesajKonu: Geri: Doktor & Hemşire Alımı   Doktor & Hemşire Alımı I_icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 12:16 am

Alındın Kevin! Doktorsun!

Doktor & Hemşire Alımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-